O nás

 

Spuštění první verze internetového obchodu Remare.cz proběhlo v červenci 2015 na systému Prestashop s hlavním zaměřením prodávat dřevěné a bambusové kryty na mobilní telefony.

Dřevěné a bambusové kryty v nabídce

Krátce po spuštění byla do nabídky zařazena možnost gravírování vlastního motivu na kryty. Jak můžete vidět níže, stroj na gravírování našel využití i na další produkty jako dřevěné vizitky či gravírování CWG koleček.

Ukázka gravírování na dřevěné produkty
Dřevěné vizitky

Více si můžete prohlédnout na našem Facebooku

Po nepříliš úspěšném roce 2016, nastává zlom a v únoru 2017 po problémech s dodavateli dřevěných/bambusových krytů a zárověň nepříliš velkému zájmu, příchází rozhodnutí o ukončení prodeje těchto pěkných výrobků, poté tvoří hlavní nabídku klasické obaly na mobily mimo pár vybraných modelů.


V listopadu 2017 se mění snad vše jak Remare.cz doposud (ne)fungovalo a vydává se na novou cestu, měníme dodavatele a do nabídky je celkem zařazeno přes 25 000 originálních produktů, které jsme schopni dodat do dvou dnů. Dále opouštíme platfomu Prestashop (systém na kterém eshop běžel) a design. S tím souvisí, že zatím doručejeme pouze pomocí služby Zásilkovna.cz, což se změní od 1.prosince a budeme doručovat i Českou poštou (balík do ruky a balík na poštu)

Současná nabídka krytů